Відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу не будуватимуть

У міській раді готують проект рішення про скасування дії документів на облаштування комплексу на набережній Тернопільського ставу. Рішення прийнято на основі результатів опитування, участь у якому взяли жителі обласного центру.

Через чотири дні завершується електронне опитування тернополян щодо облаштування рекреаційно-відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу (в парку ім. Т. Г. Шевченка від ФСТ «Динамо» в сторону заводу «Опілля»). Понад 85% місцевих жителів, які взяли участь в опитуванні, негативно відносяться до будівництва зазначеного комплексу. Відтак, Тернопільська міська рада готує проект рішення щодо призупинення реалізації інвестиційного проекту зі створення рекреаційно-відпочинкового комплексу на набережній Тернопільського ставу.

 

Попередня стаття

У парку Нацвідродження звели шостий поверх «Вуличної академії» (Фото)

Наступна стаття

У Тернополі розшукали зниклу 15-річну Владу Пухтай

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.