Три біди на раз. Врятувати маму просить родина з Тернопільщини (Відео)

У 25-річного Віталія вроджене невиліковне захворювання – бульозний епідермоліз. Його тіло вкривається ранами, шкіра тонка і вразлива. Пальці на руках і ногах зрослися. Він щодня терпить біль й намагається бути обережним у всьому. Таких людей називають «метеликами», їм потрібен особливий догляд: спеціальне дієтичне харчування і постійні перев’язки. Мама завжди поруч з сином.

У Віталія є сестра Марія. Дівчина навчається в одному з київських університетів. Півроку тому лікарі виявили у неї гостре запалення підшлункової залози. Місяць тому терміново зробили операцію. Мама Люба, залишивши все, кинулася до доньки. Три тижні була з нею, допомагала вставати, годувала, але враз схопило серце і відмовили ноги.

– Була з дочкою в лікарні, відчувала, що не все добре, більше вже лежала. Та якось ситуація стала критичною, додому доїхати вже не могла, ноги просто відмовляли. Я дійшла до одинадцятого вагону і так сіла в нього, до свого другого, який у квитку, сил не мала йти, – Люба Птиць.

Вдома медики намагалися внормувати серцевий ритм. Але без заміни серцевого клапана це неможливо. Про свою хворобу жінка знає давно. Весь цей час намагалася з нею боротись самостійно, час від часу підліковувалась.

Я вже лікуюся 9 років і весь цей час мені казали про операцію,  та я все відкладала, поки мала сили, а це вже все, прийшов край. Ноги, пухнуть, набряки, а дихати не дає, – Люба Птиць.

Серце може зупинитись у будь-яку хвилину. Ціна життя жінки — не під силу родині. Вартість термінової операції 150 тисяч гривень. Голова сім’ї Мирон Птиць працює звичайним електриком на підприємстві у сусідньому селі Осівці. Заощадження, які були в родини витратили на лікування дочки.

– Біда дуже, прошу небайдужих про допомогу, хоч гривню, дві, – чоловік Мирон.

Через хвилювання у дочки Марії ускладнилась хвороба і вона знову потрапила в лікарню.

– Вона не каже правди, хоч я розумію, я дуже боюся за неї, – дочка Марія.

Без мами боїться залишитись син Віталій, хоче аби якнайшвидше вона одужала.

– Зараз переживаю, щоб операція пройшла успішно, щоб вона поправилася і могла прожити ще багато років, – син Віталій.

Вже у ці вихідні подружжя Птиць поїдуть до Києва. Після обстеження пані Любі зроблять операцію. А потім ще довга реабілітація. Небайдужих родина щиро просить про фінансову допомогу.

Картковий рахунок ПриватБанку 5168 7554 2462 5735

Птиць Любов Федорівна

Інтернет-рахунок у євро – 5169 3600 0575 2880

Попередня стаття

Допомагати наш обов’язок: депутат від Самопомочі Роман Василіцький отримав подяку від ветеранів АТО (Відео)

Наступна стаття

У лікарні помер четвертий пасажир, травмований у ДТП на Тернопільщині (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.