Журналістка МедіаТОРа перевіряла як ставляться тернополяни до безхатченків (Відео)

Для них, життя на вулиці  – геть не романтика, а щоденна реальність. Вони — безхатченки. І в кожного з них — своя історія. Ми проходимо  повз,  ізолюємось, але вони теж люди. І нам варто спробувати допомогти. Тому що ми можемо бути ними.

Безпритульні не користуються доброю репутацією. Велика соціальна дистанція сформували у свідомості громадян стереотип «бомжа» як аморального, кримінального та асоціального елемента.

Чи справді тернополяни проходять повз та ізолюють себе від безхатченків – дивіться у експерименті МедіаТОРа.

Попередня стаття

Лікарня на Тернопільщині отримала сучасний апарат для безшовних операцій (Відео)

Наступна стаття

Фестиваль «Братина» – традиції, які формують націю, – депутат облради Богдан Яциковський (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.