Він сповідує сімейні цінності, – підприємець Марія Пеляк про Івана Чайківського

Іван Чайківський – член Аграрної партії України, засновник і директор корпорації «Агропродсервіс», кандидат в депутати Верховної Ради. Він балотується по виборчому округу № 165 у місті Бережани і частині Тернополя, Бережанському, Зборівському, Козівському, Підгаєцькому, Тернопільському і Кременецькому районах.

Так про Івана Чайківського відгукується підприємець Марія Пеляк:

«Найцінніше для мене – моя родина. Тільки той, хто сповідує традиційні сімейні цінності може бути у парламенті країни та бути прикладом для інших. Іван Чайківський – сім’янин. Я в ньому впевнена».

Попередня стаття

“У місті свято Купала нудне”, – тернополяни про плани на 7 липня (Відео)

Наступна стаття

Він сам досягнув успіху і забезпечує роботою інших, − директор Підгаєцького аграрного ліцею Ігор Мицьо про Івана Чайківського

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.