Він шанує українську культуру, − заслужений артист України Василь Хлистун про Івана Чайківського (Відео)

Іван Чайківський балотується в депутати Верховної Ради по виборчому округу № 165 у місті Бережани і частині Тернополя, Бережанському, Зборівському, Козівському, Підгаєцькому, Тернопільському і Кременецькому районах. Він є членом Аграрної партії України та директором корпорації «Агропродсервіс». У депутати йде, щоб підвищити добробут українців.

Так говорить про Івана Чайківського заслужений артист України Василь Хлистун:

«Знаю Івана Чайківського вже 20 років. Він завжди підтримував місцевих діячів культури. Любов до українського, до пісні, до творчості, до звичаїв − це те, що робить кожного з нас українцем. Українці повинні бути в парламенті. Я підтримую Івана Чайківського».

Попередня стаття

«Показати військову могутність можна й репортажем», – тернополяни про скасування параду (Відео)

Наступна стаття

До Тернополя завітав мандрівник, який здійснює пішу подорож з Литви до Грузії

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.