“Тарас Пастух – захисник. Він знає, який слід залишила війна і як допомогти”, – Тетяна Герасевич

21 липня – вибори до Верховної Ради України. Політичні партії визначилися з кандидатами.  У Тернополі від парламентської фракції «Об’єднання Самопоміч» по округу №163 (Тернопіль) змагатиметься український громадський діяч та політик, Народний депутат України 8-го скликання Тарас Пастух.

Тараса Пастуха як кандидата в народні депутати до Верховної Ради України підтримує  матір загиблого побратима Тетяна Герасевич.

– Хочу просто звернутися в першу чергу до тернополян, родин загиблих і до хлопців, які воювали. Людей, які брали участь в бойових діях на Сході України, дуже багато. Тому я хочу сказати: якщо не ці люди, то хто? Хочу звернутися до тернополян і сказати, що ви повинні мати таку людину у ВР, як Тарас Пастух. Тому шо він захищатиме інтереси не тільки тернополян, а й всіх українців, – каже Тетяна Герасевич.

Зазначимо, Тарас Пастух працював головою Бучацької районної державної адміністрації у 2008-10 роках. З початком війни (2014–2015 рр) – військовослужбовець розвідувальної роти 128-ї гірсько-піхотної бригади Збройних сил України.

Попередня стаття

«Хай платять за порушення», – тернополяни про закон про державну мову (Відео)

Наступна стаття

Збільшити кількість робочих місць вимагає кандидат у депутати Роман Василіцький (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.