«Тарас Пастух – знає проблеми родин загиблих. Він не підведе», – батько загиблого побратима Анатолій Герасевич

21 липня – вибори до Верховної Ради України. Політичні партії визначилися з кандидатами.  У Тернополі від парламентської фракції «Об’єднання Самопоміч» по округу №163 (Тернопіль) змагатиметься український громадський діяч та політик, Народний депутат України 8-го скликання Тарас Пастух.

Тараса Пастуха як кандидата в народні депутати до Верховної Ради України підтримує батько загиблого побратима Анатолія Герасевича.

– Тарас ніколи нікому не відмовляє.  Я його вважаю позитивною, дуже хорошою, порядною людиною. Він пройшов війну, знає всі потреби, знає, що твориться в нашій державі зараз. Таких людей потрібно якнайбільше у Верховній Раді, – каже Анатолій Герасевич.

Зазначимо, Тарас Пастух працював головою Бучацької районної державної адміністрації у 2008-10 роках. З початком війни (2014–2015 рр) – військовослужбовець розвідувальної роти 128-ї гірсько-піхотної бригади Збройних сил України.

Попередня стаття

“Розпочаті реформи варто продовжувати”, – Алекс Ліссітса (Відео)

Наступна стаття

На Тернопільщині молодятам дарували іграшки замість квітів

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.