![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/08/68395566_887329978302706_7001583100991897600_n.jpg)
2, 01 проміле алкоголю в крові виявили у водія, який скоїв ДТП на Гаївському мості у Тернополі. Аварія трапилася 6 серпня близько 20 години вечора. У результаті зіткнення двох автівок постраждали четверо людей.
Патрульн встановили, 53-річний керманич автомобіля Volkswagen Transporter не дотримався безпечної швидкості руху та виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з автомобілем Renault Kangoo.
Окрім того, у водія Volkswagen були явні ознаки алкогольного сп’яніння. Пройти освідування він погодився і результат – 2,01 проміле алкоголю в крові, що у 10 разів перевищує допустиму норму. На водія складено протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (Керування в нетверезому стані).
Патрульні забезпечили безпеку дорожнього руху, огородили місце події та викликали слідчо-оперативну групу, яка надалі встановить усі обставини справи.