“Бо не хочу”: між водієм тернопільської маршрутки і пасажиркою виник конфлікт через квиток

Тернополянка Настасья Вікторівна обурена поведінкою водіїв тернопільських маршруток. Дівчина, заплативши за проїзд, отримала квиток лише опісля скандалу. Про прикрий випадок Настасья написала у соцмережі.

“І коли вже це закінчиться? Сьогодні в 8 ранку їхала в 16 маршрутці до 6 магазину. В марштуртку зайшла разом з Люсі, котра була на повідку і з намордником на шиї. Крім мене був тільки один пасажир – якась дівчина. Водій побачив, що я з собакою, але нічого не заперечив, перепитав тільки чи маю 2 грн, щоб зручніше дати решту.

Після того, як я відвела на місце собаку, повернулася до водія і попросила квиток на проїзд. У відповідь отримала “не дам”, а на питання чому “бо не хочу”. Під мій запитальний погляд, почав голосно говорити, що вот Ви з собакою зайшли. Я сказала, що він повинен видати квиток, у відповідь крик(!) “Всі ви завжди знаєте, шо повинен я, а не ви!”

Пішла претензія, що собака без намордника, я показала йому намордник на Люсі, потім претензія, що без паспорта собака, я сказала, що паспорт є. Після претензія, що намордник не застібнутий і що я повинна запитатися водія чи можна мені заходити з собакою. Під всі ці крики (нормального тону не було!), я сказала, нехай повертає 7 грн і я вийду без проблем. Водій далі під свої слова видав квиток і я сіла на місце.

Питання: яке право має водій так поводитися з пасажирами, дозволяти собі підвищувати голос? Чому, якщо собака по правилах має намордник і документи, я зобов’язана питати дозволу зайти в маршрутку і, головне, чому питання про собаку виникло тільки тоді, коли водій зрозумів, що не поставить мої 7 грн собі в кишеню?!”, – зазначила Настасья Вікторівна. 

Попередня стаття

Водій тернопільської маршрутки наробив крику через проїзд із собакою

Наступна стаття

На Тернопільщині через порушення ПДР впродовж двох годин трапилося дві ДТП

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.