“Бо не хочу”: між водієм тернопільської маршрутки і пасажиркою виник конфлікт через квиток

Тернополянка Настасья Вікторівна обурена поведінкою водіїв тернопільських маршруток. Дівчина, заплативши за проїзд, отримала квиток лише опісля скандалу. Про прикрий випадок Настасья написала у соцмережі.

“І коли вже це закінчиться? Сьогодні в 8 ранку їхала в 16 маршрутці до 6 магазину. В марштуртку зайшла разом з Люсі, котра була на повідку і з намордником на шиї. Крім мене був тільки один пасажир – якась дівчина. Водій побачив, що я з собакою, але нічого не заперечив, перепитав тільки чи маю 2 грн, щоб зручніше дати решту.

Після того, як я відвела на місце собаку, повернулася до водія і попросила квиток на проїзд. У відповідь отримала “не дам”, а на питання чому “бо не хочу”. Під мій запитальний погляд, почав голосно говорити, що вот Ви з собакою зайшли. Я сказала, що він повинен видати квиток, у відповідь крик(!) “Всі ви завжди знаєте, шо повинен я, а не ви!”

Пішла претензія, що собака без намордника, я показала йому намордник на Люсі, потім претензія, що без паспорта собака, я сказала, що паспорт є. Після претензія, що намордник не застібнутий і що я повинна запитатися водія чи можна мені заходити з собакою. Під всі ці крики (нормального тону не було!), я сказала, нехай повертає 7 грн і я вийду без проблем. Водій далі під свої слова видав квиток і я сіла на місце.

Питання: яке право має водій так поводитися з пасажирами, дозволяти собі підвищувати голос? Чому, якщо собака по правилах має намордник і документи, я зобов’язана питати дозволу зайти в маршрутку і, головне, чому питання про собаку виникло тільки тоді, коли водій зрозумів, що не поставить мої 7 грн собі в кишеню?!”, – зазначила Настасья Вікторівна. 

Людмила Маліброда

Людмила Маліброда

Журналіст

Попередня стаття

Водій тернопільської маршрутки наробив крику через проїзд із собакою

Наступна стаття

На Тернопільщині через порушення ПДР впродовж двох годин трапилося дві ДТП

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.