«Тварина дико кричала»: у Теребовлі чоловік жорстоко переїхав собаку

У Теребовлі чоловік жорстоко познущався над собакою. Як йдеться у повідомленні ГО “Ноїв Ковчег”, зробив це навмисно та на очах у свідків.

«Один теребовлянський «пан», який займається торгівлею м’ясом, цілеспрямовано розʾїхав собаку! Хася хотіла перейти дорогу. Ця особь почекала, щоб собака почала переходити, а потім гарненько вліпила по газах на свому бусі і переїхала бідну тваринку. А потім, побачивши, що ціль досягнута, для гарантії, ще два рази «протягнув» її задніми колесами. Собака дико кричала. А він, дуже задоволений, поїхав далі».

Чоловіка зупинили свідки. «Зупинили негідника, він сказав, що йому та псіна нафіг не потрібна і йому глибоко наплювати, що собака стікає кровʾю і помирає».
Собаку врятували небайдужі – пан Володимир і пані Зоя. Вони відвезли тварину у ветеринарну клініку, де їй надали першу допомогу. Собаку, у якої зламані дві лапи, сьогодні мають прооперувати у Львові. На її лікування ГО «Ноїв ковчег» збирає кошти.
«Багато раз нам закидають, що збираємо гроші. Ми змушені це робити. Хася не працює, вона не має заощаджень. Вона собака. Вона цілком і повністю залежить від нас. Від нашої жорстокості і від нашого милосердя», – йдеться у повідомленні.

Для допомоги:
5167 9855 6127 4846  Мацюпа Тетяна

 

Попередня стаття

Рев мотоциклів та рок-концерт. У Чорткові відшумів «пікнік» байкерів

Наступна стаття

Заплатив 78 тисяч – авто не дочекався: у Теребовлі чоловіка обдурили шахраї

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.