«Прати штори – чотири рази на рік», – тернополяни про генеральне прибирання вдома (Відео)

В Україні кажуть: «Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять». Однак, як би ретельно не дотримувались порядку, наводити чистоту все одно доведеться. Здавна в народі казали, що від бруду потрібно очистити душу і тіло, особливо перед Великоднем та Різдвом, а свят очікувати в чистій хаті.

Сучасне прибирання, під час якого від бруду очищують всі поверхні, а не лише підлогу та полиці, називається генеральним. Українці можуть зробити порядок самостійно чи обрати послуги клінінгових компаній. Зазвичай таке прибирання робити важко, тому дехто з тернополян жартує: без допомоги дітей – не обійтись.

Як часто тернополяни роблять генеральне прибирання вдома – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

Попередня стаття

Верховна Рада України: скасування депутатської недоторканності (Наживо)

Наступна стаття

У 90-річної тернополянки шахрайка видурила понад 13 тисяч гривень

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.