Верховна Рада України: скасування депутатської недоторканності (Наживо)

Верховна Рада: Скасування депутатської недоторканності. 3 вересня Верховна Рада України на своєму засіданні планує обмежити недоторканність народних депутатів, про це свідчить оприлюднений на сайті парламенту порядок денний. Раніше й голова ВРУ Дмитро Розумков заявляв, що парламент має скасувати депутатську недоторканність на засіданні 3 вересня.

Попередня стаття

На Тернопільщині у ДТП загинув легендарний український музикант Василь Жданкін (Відео)

Наступна стаття

«Прати штори – чотири рази на рік», – тернополяни про генеральне прибирання вдома (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.