«Затори в місті», – тернополяни про причини своїх запізнень (Відео)

На роботу, навчання чи зустрічі – є люди, які запізнюються часто і систематично, тому навчитись приходити вчасно для них – це справжнє мистецтво. Для більш пунктуальних одне запізнення з поважної причини стає катастрофою. Є ті, хто запізнюється, бо не вміє розпланувати свій час.

Які причини запізнень тернополян, – дивіться у проекті «Власне бачення» Першого інтернет-телебачення Тернопільщини «МедіаТОР».

 

Попередня стаття

У Тернополі попрощались із загиблим на Донбасі воїном Михайлом Цимбалістим (Відео)

Наступна стаття

Тернополяни на два дні залишаться без води

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.