Тернополяни на два дні залишаться без води

Протягом двох днів, 18 та 19 вересня, частина Тернополя залишиться без води.

Зокрема, водопостачання припинять у мікрорайонах «Сонячний», «Аляска», «Східний», «Канада», «Дружба», «Кутківці», «Пронятин», «Березовиця».

З водою будуть мешканці центральної частини міста, мікрорайонів «Новий світ» і «Старий парк». На вулицях Оболоня, Бродівська, Лук’яновича, Малишка, Польового, Коцюбинського, Клінічна, Стадникової, Чернівецька воду подаватимуть з пониженим тиском.

Відключення води пов’язане з плановим промиванням водопровідних мереж і ремонтними роботами на насосних станціях. Відновити водопостачання планують до 24 год 19 вересня.

Попередня стаття

«Затори в місті», – тернополяни про причини своїх запізнень (Відео)

Наступна стаття

У Тернополі ремонтують пішохідну зону мосту біля ТНТУ (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.