У Тернопіль з’їдуться кращі бізнес-леді країни

2-3 жовтня кращі бізнес-леді країни зустрічаються у Тернополі на жіночому бізнес-формі LadyFest.

З відомими тренерами та спікерами учасниці заходу говоритимуть: як примирити чуттєвість та бізнес, про заборони і дозволи, про світ Альф, Бет та Омег.

У програмі: історії успіху відомих українок, цікаві майстер-класи професійних бізнес-тренерів, лекції на тему емоційний інтелект, діловий стиль, пристрасть та бізнес.

Реєстрація на форму триває до 25 вересня у мережі Facebook.

Попередня стаття

Тернополяни скаржаться на брудну воду у кранах (Відео)

Наступна стаття

Тернопільським артистам, які на знак протесту звільнилися з оркестру, шукають заміну

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.