Тернопільським артистам, які на знак протесту звільнилися з оркестру, шукають заміну

Понад два десятки вакансій на заміщення посад артистів пропонує Тернопільський муніципальний духовний оркестр «ОРКЕСТРА ВОЛІ». Це флейта, кларнет, саксофон, труба, тромбон та інші.

Як зазначено у повідомленні, кандидати повинні мати освіту відповідного профілю, бажано стаж роботи, вільне володіння державною мовою, музичним інструментом та за своїми діловими, моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки артистів духового оркестру.

Нагадаємо, влітку цього року на знак протесту із тернопільського оркестру звільнились майже всі артисти. Причина — крісло, яке полетіло в голову одного з них, випущене з рук керівника. Музиканти звернулися в поліцію. Там відкрили кримінальне провадження через побиття артиста. Чиновники міськради оголосили догану диригенту.

Попередня стаття

У Тернопіль з’їдуться кращі бізнес-леді країни

Наступна стаття

Рідні Віталія Гнатишина шукають свідка вбивства біля Allure (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.