У Тернополі головний лікар швидкої змагається у конкурсі проектів

У Тернополі хочуть відремонтувати дорогу до лікарні швидкої допомоги. Автором проекту є головний лікар медзакладу Ярослав Чайківський. Свою ідею він подав у рамках проекту «Громадський бюджет».

Аби облаштувати під’їзні шляхи, потрібно понад 1,3 млн. грн.

До лікарні щоденно транспортують хворих на медичних каталках, в інвалідних візках. Щоденно завозять медикаменти, кисень вивозять за графіком побутові відходи, забирають білизну для прання. В теперішньому стані ця територія становить певну небезпеку для пішоходів, пацієнтів лікарні, персоналу, відвідувачів, — вказано у проекті.

У рамках ремонту біля лікарні планують заміну інженерних мереж, демонтаж існуючих бортових каменів із залізобетону, влаштування бортових каменів, розбирання існуючого асфальтобетонного покриття, влаштування нової конструкції дорожнього одягу проїзної частини двору. посилення конструкції дорожнього одягу, відновлення зеленої зони в місцях влаштування бортових каменів.

Попередня стаття

Тернопільського дорожника Богдана Юлика звільнили з Укравтодору

Наступна стаття

У Чорткові збудують новий ринок

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.