Додому зі Сходу України повернулися правоохоронці Тернопільщини

Після двомісячного перебування в зоні ООС додому повернулися бійці роти патрульної служби поліції особливого призначення «Тернопіль» та співробітники управління патрульної поліції Тернопільської області. На бойових постах правоохоронців замінили колеги, які напередодні вирушили виконувати свій службовий обов’язок.
До Тернополя бійці прибули втомлені, але щасливі, бо повернулися додому, до своїх рідних та близьких, яких не бачили декілька місяців. Зустрічали працівників поліції колеги, родичі, друзі.
Головними обов’язками правоохоронців в зоні операції Об’єднаних сил було несення служби на блокпостах, недопущення потрапляння на мирну територію предметів з обмеженим обігом та охорона громадського правопорядку.
Керівництво надало правоохоронцям короткострокові відпустки для відпочинку та відновлення сил, після чого вони повернуться до несення служби на території краю.
Попередня стаття

На тернопільському стадіоні розпочався матч «Ниви» проти «Буковини» (Наживо)

Наступна стаття

На Майдані Волі висадили декоративні червонолисті дерева

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.