У Тернопільському екстрим-парку кататись стало безпечніше: оновили покриття

У тернопільському гідропарку «Топільче» цього тижня завершили капітальний ремонт конструкцій екстрим-парку.

Для того, щоб зробити катання на скейтбордах та велосипедах безпечнішим, тут оновили покриття металевих конструкцій, а також фанерне покриття, замінили аварійні елементи.

У міській раді нагадують, що перебувати на майданчику та займатися екстремальними видами спорту на ньому дозволено лише особам, які досягли 14-річного віку. Відповідний інформаційний стенд з правилами поведінки на майданчику незабаром встановлять.

 

Попередня стаття

Витягла з каси всю готівку: у Тернополі розшукують злодійку (Відео)

Наступна стаття

На Західноукраїнському чемпіонаті визначили кращі гібриди кукурудзи та цукрового буряка (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.