Допоможіть молодій мамі з сусідньої області побороти рак

Про допомогу 30-річній Уляні Байдюк просить сестра її чоловіка – Inna Baiduyk. Родина, у якій сталась біда, з Надвірнянського району Івано-Франківської області.

Біда! Це страшне слово з’явилося в нашому житті, в нашій сім’ї, в нашому домі. В молодої жінки, мами прекрасної принцеси виявили страшне – рак молочної залози T2N3Mo кл. гр. II, 3 стадія. Her 2 neu – позитивний тип, який потребує дороговартісного лікування таргетними препаратами, – написала в редакцію інтернет-телебачення МедіаТОР Inna Baiduyk.

Щоб вилікувати рак молочної залози, родина потребує близько 500 тисяч гривень. Перший курс хіміотерапії жінка пройшла, потрібно ще 3 курси. Необхідно зробити генетичний аналіз за 13,5 тис грн. Крім цього, протягом року їй необхідне лікування дороговартісним препаратом «Трастузумаб» (Герцептин), один курс якого коштуватиме приблизно 40-45 тис грн.

На жаль, таких коштів сім’я Уляни Байдюк не має, тому щиро просить про допомогу всіх небайдужих людей.

Реквізити

5168742730045501 Байдюк Уляна Михайлівна

Контакти

0981323537 Уляна

0978683383 чоловік Ігор

Нагадаємо, 20 жовтня – Всеукраїнський день боротьби з раком молочної залози. Медики закликають обстежуватись не лише жінок, а й чоловіків, адже рання діагнозтика рятує життя!

Попередня стаття

На Теребовлянщині на території садка дитину вдарило струмом

Наступна стаття

Ручну гранату зберігав удома мешканець Козівського району

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.