На Теребовлянщині знайшли тіло жінки, яку шукали більше тижня

10 жовтня у селі Буданів Теребовлянського району слабо зряча жінка, громадянка 1933 року народження, вийшла з дому та не повернулася. На березі  Серету  знайшли її особисті речі.

Місцеві запідозрили, що жінка могла зайти у воду, тому викликали на допомогу рятувальників.  Всього було обстежено близько 11 км акваторії та дно річки у найбільш глибших місцях, вниз по течії від ймовірного місця зникнення жінки.

15-17 жовтня рятувальники знову продовжили роботи з обстеження водної акваторії р. Серет та прибережної зони. Однак пошукові заходи результату не дали.

18 жовтня пошуки продовжили. Цього дня для проведення пошукових робіт залучено 83 особи.

А вже 20 жовтня рятувальники таки виявили тіло жінки, яка зникла ще 10 жовтня. Працівники ДСНС провели евакуацію тіла з водойми та передали працівникам поліції.

Попередня стаття

У Тернополі відкрили стелу Віктора Гурняка

Наступна стаття

На Тернопільщині стався вибух у житловому будинку (ФОТО)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.