У Чорткові матері чотирьох дітей виділили 150 тисяч на придбання житла

Світлані Сороці 30 років, вона щаслива мати чотирьох дітей. Вже декілька років працює соціальним працівником у територіальному центрі при Чортківській міській раді. Щодня допомагає самотнім літнім людям. Каже, що чимало із них вже вважають її рідною та ставляться як до дочки. Весь вільний час приділяє дому та дітям – готує, прибирає, допомагає вчити уроки.

Вже 12 років Світлана з дітлахами живуть по орендованих квартирах та будинках. І це найбільша їхня проблема. Самостійно придбати житло у них змоги немає. Тож жінка звернулась із проханням про допомогу до міського голови Володимира Шматька. Пояснивши ситуацію депутатам, рішенням сесії Світлані виділили 150 тисяч гривень на придбання житла, – повідомляє Чортківська міська рада.

Попередня стаття

Поліція розшукує 16-річну Наталю, зниклу з тернопільського реабілітаційного центру

Наступна стаття

Велопрокат зʼявиться у Тернополі наступного року

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.