![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/11/75339456_1726897110776002_6958534686733762560_n.jpg)
Пасажири тролейбусів у Тернополі йдуть пішки. На вулиці С. Бандери через обрив ліній зупинився весь електротранспорт. Через це в місті утворились затори.
© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”
Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.