Сьогодні в Тернополі останній день голосування за проєкти «Громадського бюджету»

Сьогодні, 8 листопада, завершується голосування за проєкти «Громадського бюджету 2020», подані жителями Тернопільської громади. Найрейтинговіші проєкти будуть включені до бюджету міста наступного року та реалізовані до кінця 2020 року.

Голоси тих тернополян, які скористаються онлайн-сервісом «Громадський бюджет» або терміналом ПриватБанку, прийматимуть до 23:59 години, а ті жителі громади, які голосуватимуть через ЦНАП, можуть віддати свій голос сьогодні до 15:00 години.

 

 

Попередня стаття

У Бережанах розшукують шахраїв, які привласнили 15 тисяч гривень

Наступна стаття

Жителя Тернопільщини засудили за виготовлення і продаж засобів прослуховування

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.