Урок права для школярів Лановеччини провели тернопільські поліціанти

На виховну годину до навчального закладу у селі Нападівка Лановецького району завітали працівники ювенальної превенції. Працівники поліції розповіли дітям про їхні права і обов’язки та про відповідальність за протиправні вчинки.

Інспектор  ювенальної превенції Лановецького відділення поліції Михайло Ревизюк розповів дітям які нормативи закріплені в Конвенції ООН про права дітей, пояснив про відповідальність неповнолітніх перед Законом, навівши безліч прикладів, як правопорушники за порушення норм законодавства потрапляють на облік та відбувають покарання в місцях позбавлення волі.

Школярі обговорили з гостем основні правили поведінки, які підлітки повинні знати і дотримуватися, щоб не стати на шлях злочинних дій. Учням вручили спеціальні повчальні буклети.
Правоохоронці впевнені, що проведення такої попереджувальної роботи з неповнолітніми вкрай необхідне, адже має на меті формування у молоді правомірної поведінки і поваги до Законів України.
Попередня стаття

Екстрена допомога Тернопільщини отримала нового керівника

Наступна стаття

На Тернопільщині судитимуть чоловіка, який погрожував дружині зброєю (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.