У Тернополі дітям з особливими потребами допоможуть повірити в себе

Акція «Повір у себе. Прекрасне в твоїх руках» відбудеться 29 листопада в приміщенні Тернопільського обласного академічного театру актора і ляльки. Напередодні відзначення Міжнародного дня людей з інвалідністю захід організовують для сімей, в яких виховуються діти з особливими потребами.

У програмі заходу: новорічно-різдвяні майстер-класи, ігри з аніматором, виставка творчих робіт, фотовиставка та лялькова вистава «Сестриця Оленка та Братик Івасик». До участі в акції запрошуються громадські організації соціального спрямування та сім’ї з дітьми. Початок о 15:30 год.

Організаторами заходу є управління у справах сім’ї, молодіжної політики і спорту та Тернопільський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Попередня стаття

У Тернополі покажуть фільм, який руйнує міфи про мову

Наступна стаття

«Ціна правди»: у Тернополі стартує показ фільму про Голодомор (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.