Шумчанки приєднались до флешмобу «Зроби фото з хусткою»

Жінки у різнобарвних українських хустках вийшли на центральний майдан Шумська сьогодні, 4 грудня. Таким чином працівниці Шумської міської ради підтримали флешмоб «Зроби фото з хусткою». Про це повідомляє Шумськ INFO.

Акцію запустили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також артистки театру й кіно, викладачки ВНЗ, представниці Клубу Успішних Жінок України. Організаторки запропонували українцям відзначати Всесвітній день Української Хустки 7 грудня. Сподіваються, що цей день збере таку ж кількість прихильників, як і День Вишиванки.

Попередня стаття

У Тернополі маршрутка № 31 курсуватиме за новим напрямком

Наступна стаття

У Компанії «Контінентал» підсумували роботу та відзначили кращих працівників (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.