![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2019/12/zobrazhennya_viber_2019-12-04_10-36-29-700x471.jpg)
Жінки у різнобарвних українських хустках вийшли на центральний майдан Шумська сьогодні, 4 грудня. Таким чином працівниці Шумської міської ради підтримали флешмоб «Зроби фото з хусткою». Про це повідомляє Шумськ INFO.
Акцію запустили депутатки різних рівнів Вінниччини, а також артистки театру й кіно, викладачки ВНЗ, представниці Клубу Успішних Жінок України. Організаторки запропонували українцям відзначати Всесвітній день Української Хустки 7 грудня. Сподіваються, що цей день збере таку ж кількість прихильників, як і День Вишиванки.