Найкращий макет різдвяної шопки оберуть на конкурсі в Тернополі

У Тернополі стартував щорічний конкурс на кращий власноруч змайстрований макет різдвяної шопки «Різдвяне диво», який триватиме до 19 січня 2020 року.

Проявити майстерність і талант можуть всі жителі Тернопільської міської територіальної громади, працівники установ, підприємств, закладів та організацій, які розміщені на території Тернополя, суб’єкти господарської діяльності, церковні громади, парафії, професіонали та аматори.

До участі в конкурсі приймаються колективні (родинні, гуртові) та індивідуальні роботи.

До конкурсного макету різдвяної шопки перед учасниками ставлять вимоги: він має бути виготовлений учасником власноруч. Вибір техніки для виконання – довільний. Макет має відповідати автентичним зразкам. Є обмеження в розмірах: по довшій стороні макет не повинен перевищувати 70 см. До нижньої частини макету потрібно прикріпити інформацію (прізвище, ім’я автора, вік, техніка виконання, форма роботи). Кількість макетів від учасника – необмежена.

Заявки необхідно подати до 5 січня 2020р. в управління культури і мистецтв Тернопільської міської ради за адресою: бульвар Шевченка,1 каб.31, тел.: 42-06-72, 52-67-32.

Подані макети на кращу різдвяну шопку будуть представлені на виставці, яка відбудеться у січні 2020 року. Переможці конкурсу визначатимуться спеціально створеною комісією та будуть нагороджені подяками міського голови і грошовою винагородою.

 

Попередня стаття

Тернополяни можуть подарувати родинне тепло дітям на Різдво

Наступна стаття

На вул. Чехова демонтували шлагбаум, встановлений протиправно (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.