У Тернопільській облраді – нові депутати

Тернопільська обласна виборча комісія оновила склад обласної ради. У депутатському корпусі з’явилось троє «новачків». Вони замінять обранців, які вибули з ради.

Зокрема, замість депутата від «Європейської солідарності» Петра Гадза, який склав повноваження, відтепер питання краю вирішуватиме Володимир Богайчук. Впродовж останніх кілька років і до нині він обіймає посаду керівника Департаменту охорони здоров’я області.

Замість радикала Сергія Тарашевського, який також склав повноваження, інтереси громади у раді представлятиме Ігор Яцишин –  директор КП ТОР «Профдезінфекція».

Після раптової смерті депутата Олександра Башти вакантне місце з’явилось і у фракції ВО «Свобода». Його займе Богдан Лихий – радник голови Тернопільської районної ради.

Рішення щодо заміщення депутатів обласна виборча комісія прийняла на засіданні 21 грудня.

Попередня стаття

У Тернополі Пушкіну повернули попередній вигляд

Наступна стаття

Показом фільму «Соловей співає» у Тернополі спростували мовні міфи (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.