![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/01/630_360_1481716791-7438.jpg)
У шести відділах та відділеннях поліції області призначені нові керівники.
Посаду очільника Тернопільського відділення обійняв підполковник поліції Володимир Михайлович Гарасимів, а підполковник поліції Віктор Іванович Волощук очолив Збаразьке відділення поліції.
Керівником Козівського відділення призначений підполковник поліції Микола Ярославович Петрик, Зборівського відділення – майор поліції Артем Сергійович Колодій, Лановецького відділення – підполковник поліції Вадим Олександрович Міжнов, а поліцію Заліщиків очолив полковник поліції Василь Іванович Бурик.
До виконання своїх службових обов’язків новопризначені начальники територіальних підрозділів приступили з 2 січня 2020 року.