У Тернополі є пункт утилізації небезпечних енергозберігаючих ламп

Збір енергозберігаючих, або люмінесцентних ламп, здійснюють спеціалізовані підприємства, що отримали відповідну ліцензію на проведення операцій з небезпечними відходами.

На території Тернополя збирає відходи, що містять сполуки ртуті, зокрема відпрацьовані люмінесцентні лампи та прилади, ПП «Екоцентр Плюс». Пункт прийому – м. Тернопіль, вул. Бродівська, 59, контактні номери телефонів – 26-82-76, 28-73-96, (097)755-87-52, (067)961-28-78.

Нагадаємо, енергозберігаючі лампи містять сполуки ртуті, які у випадку пошкодження можуть негативно вплинути на здоров’я населення, навколишнє природне середовище та відносяться до відходів 1-го класу небезпеки.

Попередня стаття

На Гусятинщині пенсіонерка вчинила самогубство

Наступна стаття

Захворюваність на грип та ГРВІ на Тернопільщині вище середнього рівня

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.