У селі Дичків на Тернопільщині помітили вовчі сліди

Під час полювання на Тернопільщині поблизу Дичкова мисливці помітили сліди,  схожі на вовчі.  Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив Віталій Вальчук. Він зазначив, що бачив сліди за 4 км від Тернополя і зробив фото сьогодні близько 12:00.

Мисливці попереджають: у випадку зустрічі з вовком – ні в якому разі не тікати, а помалу відступати. У хижих звірів одразу вмикається рефлекс переслідування, а втекти від нього ви ніяк не зможете. Якщо ви вже й зібрались на територію, де можливі вовки, захопіть з собою вогонь – ці звірі бояться його. Добрими засобами самооборони стануть ще й перцевий аерозоль, електрошокер або гострий предмет.

 

Фото: Віталій Вальчук

Попередня стаття

У Тернополі 63-річний чоловік перетворив двір на смітник

Наступна стаття

Тернополянок запрошують поринути в епоху Коко Шанель на стилізованій вечірці

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.