![](https://mediator.te.ua/wp-content/uploads/2020/02/inspektori-z-parkuvannya-ternopil-2020-6-tis_-porushen-1.jpg)
Близько 6 тисяч порушень за рік виявили інспектори з паркування у Тернополі. На кожного з недобросовісних водіїв оформили постанови про порушення правил зупинки, стоянки та паркування автомобілів. 88% штрафів уже сплачені, – повідомила начальниця відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Марʼяна Зварич.
За її словами, найбільше правопорушень інспектори виявляють у Тернополі на бульварі Т. Шевченка, перехресті вулиць Словацького–Грушевського (біля шкіл №3 та №4), перехресті вулиць Пирогова–Князя Острозького, перехресті бульваруру Т. Шевченка–Кн. Острозького, на вул. Шептицького та на вул. Живова.
Також інспектори виявили п’ять автомобілів-двійників, інформацію про які передали у правоохоронні органи.