На сесію Тернопільської облради приїхали десятки жителів Микулинецької громади (НАЖИВО)

Сьогодні відбуватиметься позачергова сесія Тернопільської обласної ради. Депутатів скликали у зв’язку з інформацією про можливе розміщення на карантин в санаторій «Медобори» 98 евакуйованих людей із Китаю, де панує небезпечний коронавірус.

На сесію організовано приїхали жителі Микулинецької громади. Як відбуватиметься сесія та яке рішення прийматимуть дивіться у прямому ефірі Першого інтернет-телебачення Тернопільщини “МедіаТОР”.

Нагадаємо, вчора на позечерговій сесії Микулинецької громади зібралися близько трьох сотень жителів. Люди протестували й вимагали не допустити приїзду українців з Китаю. До громади звернувся керівник санаторію «Медобори» Василь Мартинюк. Він підтвердив, що з ним розмовляли уповноважені з МОЗ, але рішення про їх приїзд остаточно ще не прийняте. На вимогу жителів він підписав заяву, що без їхньої згоди не прийматиме на 14-денні карантині заходи людей з Китаю. Все ж опісля сесії мешканці громади продовжували чергувати на блокпостах. Вчора також вирили рови і обсипали щебенем вїзд у село Конопківку, де розташований санаторій “Медобори”. Люди чергували всю ніч.

Попередня стаття

У Збаражі на Тернопільщині масово отруїлись студенти військового коледжу

Наступна стаття

Працівники санаторію “Медобори” погрожують страйками. Директор підтримує

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.