Тернополяни масово купляють медичні маски (Відео)

Без паніки, але із захистом. Тернополяни активно запасаються масками. У більшості міських аптек понад два тижні – їх дефіцит.

«На день до 50 людей приходять і запитують про маски. Кажуть, що обходять весь Тернопіль і не можуть ніде знайти. До нас прийшов хлопець і забрав оптом 300 штук», – розповів працівник тернопільської аптеки Олег Курінь.

В аптеці на Східному масиві залишились тільки марлеві повʼязки. Найбільший попит був місяць тому, – каже фармацевт Аліса.

Зараз дуже великий ажіотаж щодо масок, антисептиків для шкіри. Багато хто каже, що є в сімʼї дітки маленькі, що хочуть захиститись трохи. Дехто каже, що передають на Італію», – сказала працівниця тернопільської аптеки Аліса Мельник.

Брак масок відчули і в «Соціальній аптеці», яка поруч. Скуповують, бо бояться небезпечного вірусу.

«Запасаються багато, ажіотаж великий, але в наявності нема. Мабуть, думаю, від коронавірусу так хочуть вберегтися», – зазначила працівниця тернопільської аптеки Вікторія Сердюк.

«Масок немає, дефіцит. Я була в двох на Київській, там немає», – тернополянка Валерія.

Незважаючи на паніку в аптеках, чимало тернополян – спокійні. Бігти за повʼязками не поспішають.

«В мене і в моєї сімʼї паніки немає, тому що ми нормально відносимось до коронавірусу. Думаємо, що це звичайний вірус, ми спокійні, тому що в Тернополі нема хворих людей», – тернополянка Ольга.

«Вже одного разу купляли маски, як пам’ятаєте. Хтось на тому збагатів», – тернополянин Руслан.

«Поки що не запасаємось, бо не бачу підстав для того. Крайньою мірою це має мати місце в Тернополі, а якщо воно десь там… Дійсно буде паніка, коли всі будуть бігти купляти маски», – тернополянин Іван.

«Ну ми й так оберігаємось, руки миємо, сире не їмо, та й поки що не потрібно. Надіємось, що пройде», – тернополянин Петро.

 

Попередня стаття

У тернопільської волонтерки виламали двері й вкрали дитячі гроші (Фото)

Наступна стаття

В українки в Італії виявили коронавірус

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.