На місці старої будівлі в парку Шевченка буде заклад харчування (Фото)

Жителі Тернополя звертаються в редакцію «МедіаТОРа» з проханнями дізнатись, що з’явиться на місці колишнього кафе «Соки-води» та виставки технологій минулого в парку Шевченка. Також активно обговорюють це питання у соцмережі. Нещодавно тернополянин Андрій Вацик опублікував фото будівлі в групі «Тернопільські плітки». У коментарях під дописом люди висувають різні версії щодо призначення приміщення.

«Реконструкція колишньої будівлі кафе під торгово-офісні приміщення?» – запитує Taras Smoliy.

«Я чув. Взнавав ремонт в межах діючої площі. Думаю краще чим там зробили наші мешканці громадський туалет», – написав Вадим Коваль.

Спогадами про це місце поділився Віктор Мадрі.

Тернопіль, парк Т.Шевченка. В 60-их на цьому місці був танцювальний майданчик, по контуру кола можна побачити його …

Опубліковано Віктором Мадрі Середа, 5 лютого 2020 р.

Як дізнались журналісти «МедіаТОРа», в парку Шевченка зʼявиться заклад громадського харчування. Зараз тут роблять капітальний ремонт приміщення.

Реконструкцію будівлі за адресою Білецька, 11 робить фірма ТОВ «Віче-Контракт».

«Більше 20 років, з 1997 року ця споруда – у приватній власності. Зі слів працівників фірми, там роблять капітальний ремонт. Яке подальше призначення будівлі – нам невідомо», – пояснила начальник відділу зв’язків з громадськістю та ЗМІ Тернопільської міської ради Мар’яна Зварич.

«Зараз ми робимо там ремонт, згідно затвердженої документації. Все в межах старого приміщення. Хочемо покращити його зовнішній вигляд. Зокрема роботи передбачають ремонт даху, який тік, фасаду, по стінах якого малюють, бʼють вікна. Раніше тут діяла виставка макетів, так званий музей, який ініціював мешканець Луцька. Працював він переважно в теплу пору. Незабаром тут буде заклад громадського харчування. Обʼєкт плануємо ввести в експлуатацію до року», – сказав керівник фірми-забудовника Василь Заліщук.

Нагадаємо, у 2017 році в будівлі діяла виставка макетів давніх приладів під назвою «Музей технологій минулого». До цього тут працювало дитяче кафе. Також раніше на цьому місці був танцювальний майданчик.

Попередня стаття

В українки в Італії виявили коронавірус

Наступна стаття

На Бандери пʼяний водій зіткнувся з автомобілем і вʼїхав в огорожу (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.