У Чорткові завершують будувати новий ринок на 100 торгових місць (Фото)

У Чорткові завершують будувати новий критий ринок. Як повідомили у мерії міста, незабаром туди перенесуть речовий ринок, який десятки років працював у центрі населеного пункту.

Нове комунальне місце для торгівлі на 100 торгових точок розташовуватиметься по вул. Гончара, 21, що на території колишнього КП «Чортківський ККП».

“Всі торгові місця вже збудовані, вони захищені від дощу та вітру, до кожного підведене електропостачання. На часі – вимощення бруківки між рядами, завершення будівництва каналізації, встановлення сміттєвих урн, а також проведення благоустрою навколо ринку. Згідно з останніми підрахунками, будівництво повинне завершитись вже у травні цього року”, – йдеться у повідомленні Чортківської міської ради.

Ринок будує «Енергосервісна компанія «Адамсон», яка виграла тендер. Вартість спорудження – 8 млн 599 тис. грн, з яких 7 млн 697 тис. грн Чортків отримав з Державного фонду регіонального розвитку. Іншу частину – 902 тис. грн мають дофінансувати з бюджету міста.

Нагадаємо, будівництво почали весною 2019 року. Рішення перенести ринок прийняли, щоб перенести його з історичної частини Чорткова.

Попередня стаття

У Тернополі заборонили проводити масові заходи через загрозу коронавірусу

Наступна стаття

Зібрані в тернопільській бібліотеці книги передали в дитячий будинок (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.