Під стінами ОДА на акцію протесту зібралися громадські активісти (Наживо)

Під стінами Тернопільської обласної ради громадськи активісти, представники політичних сил організували акцію ветеранської непокори “Рішуче_дій”. Основний меседж: не мовчати в умовах, коли проросійські сили здають інтереси України.

-Наша акція під державними стягами, які об’єднували нас на фронті. Ми зібралися, бо є повна державна зрада Єрмаком і Зеленським, – сказав Назар Сарабун.

Учасники акції підписують звернення до Президента. Подію Перше інтернет-телебачення Тернопільщини транслює Наживо.

Попередня стаття

МОЗ інформуватиме українців про коронавірус за допомогою СМС-повідомлень

Наступна стаття

Майже двадцять пожеж за день. На Тернопільщині горить суха трава (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.