Кабмін підтримав нову кандидатуру голови Тернопільської ОДА

Сьогодні, 18 березня, під час засідання Кабмінет Міністрів України схвалив кандидатуру Володимира Труша на пост голови Тернопільської облдержадміністрації.

До цього, з листопада 2019 року, він обіймав пост голови Рогатинської РДА в Івано-Франківській області.

Як повідомляє 24 канал, Володимир Труш є власником товариства “Кротер готівка”, яке займається позиками грошей. Разом з дружиною Іриною виховують дочку.

У свої декларації він вказує будинок на понад 150 квадратних метрів у Рогатині, що на Прикарпатті. Крім того, Труш декларує дві автівки:

  • Lande Rover Range Rover 2008 року – вартість від 15 тисяч доларів;
  • Ford Transit Connect 2011 року – від 5 тисяч доларів.

Також разом з дружиною за 2018 рік він задекларував 600 тисяч гривень готівки. Хоча дохід лише від підприємницької діяльності становив 11 мільйонів 780 тисяч гривень.

Нагадаємо, до цього головою Тернопільської ОДА був Ігор Сопель.

 

 

Попередня стаття

Президент звільнив Ігоря Сопеля з посади голови Тернопільської ОДА

Наступна стаття

У Кременецькому районі чоловіка вбило дерево

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.