Рідні медсестри з Тернопільщини, у якої коронавірус, скаржаться на неналежну допомогу

У Монастириській лікарні у важкому стані з коронавірусом лежить медсестра Галина Радловська. Її рідні скаржаться, що хворій не надають необхідну допомогу.

Жінка працює в приймальному відділенні Монастириської районної лікарні. Про це повідомили у телеграм-каналі Teza.

Ймовірно, вона підхопила коронавірус від 68-річного чоловіка, який помер від цієї недуги сьогодні. Напередодні він приходив до медсестри записуватися на рентген.

Чоловік пані Галини розповів, щопросив перевезти дружину з районної лікарні у Тернопільську обласну. Адже її спеціально підготували для прийому хворих на коронавірус. Однак у лікарні йому відмовили. Мовляв, не змогли знайти реанімобіль.

Як повідомив чоловік хворої, він та діти почуваються добре. Але їх досі не перевірили на коронавірус. “Була санстанція. Щось в хаті покропили. Ото і все”, – зазначив чоловік.

Зазначимо, за повідомленням голови Монастириської районної ради Володимир Данилюка, медсестра знаходиться у відділенні інтенсивної терапії. Їй підключено до апарату штучної вентиляції легень.

 

Попередня стаття

На Тернопільщині волонтерки шиють маски. Медпрацівниці розвозять їх односельцям

Наступна стаття

На Монастирищині зафіксовано ще два випадки коронавірусу

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.