Тернополяни залишатимуться на карантині ще місяць

Кабінет міністрів, на засіданні 25 березня, продовжив карантин до 24 квітня та запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території країни, – пише Українська правда.

Режим надзвичайної ситуації запроваджений по всій території України на 30 днів. У режим надзвичайної ситуації переведена Єдина державна система цивільного захисту. Відповідно всі карантинні обмеження також продовжені на 30 днів – до 24 квітня.

Рішення уряду передбачає можливість продовжити ці заходи у разі необхідності. Водночас терміни можуть бути переглянуті у зворотній бік, якщо протидія поширенню інфекції коронавірусу буде успішною.

Попередня стаття

У ДТП на Тернопільщині загинув житель Хоросткова

Наступна стаття

На Тернопільщині волонтерки шиють маски. Медпрацівниці розвозять їх односельцям

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.