На Тернопільщині зафіксували 60 хворих на COVID-19, в Україні – 475

На Тернопільщині зафіксували 60 випадків COVID-19 станом на 22:00 29 березня, за даними обласного лабораторного центру.
З них 47 – це жителі Монастириського району (1 – летальний), 9 жителів Заліщицького району, 2 – жителі Тернополя, 1 – житель Тернопільського району, 1 – Кременецького району.


За даними Центру громадського здоров’я, станом на 22:00 29 березня в Україні було 475 випадків COVID-19, лабораторно підтверджених ПЛР-дослідженням. Усього зафіксовано 10 летальних випадків від COVID-19 в Україні. Загалом 6 людей вже одужали. Повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в їхніх організмах.
У світі станом на 22.20 29 березня захворіли 711 480 осіб, 33 565 померли. Одужали 150 827 людей.

Попередня стаття

На Тернопільщині рятувальники створили пункти прийому хворих на COVID-19 (Фото)

Наступна стаття

Кому мають робити тести на коронавірус – пояснили в МОЗ

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.