У Тернополі заборонили збиратись більше двох, а дітям – без супроводу дорослих

У Тернополі ввели додаткові  карантинні обмеження. Таке рішення ухвалили на засіданні оперативного штабу щодо боротьби з коронавірусом.

Відтепер, на час дії карантинного режиму, у місті заборонено:

— Перебувати в місцях відпочинку, на вулицях, в парках, скверах Тернопільської міської територіальної громади групам більше двох осіб, або в межах однієї сім’ї (за винятком роботи державних, правоохоронних органів, органів місцевого самоврядування та ремонтних бригад);

— Перебувати на вулицях дітей віком до 14-ти років без супроводу дорослих, а дітей віком від 14-ти до 18-ти років – без відома батьків чи опікунів.

Управлінню розвитку спорту та фізичної культури також було доручено зачинити усі спортивні майданчики, на яких є огорожі, а управлінню житлово-комунального господарства, за наявності технічної можливості, демонтувати окремі елементи конструкцій дитячих майданчиків на період карантину та забезпечити їх відповідальне зберігання.

Попередня стаття

На Тернопільщині майже сотня хворих на COVID-19

Наступна стаття

У Тернополі шукають пірнальні маски, аби ними рятувати хворих

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.