На Тернопільщину їде Віктор Ляшко, аби поспілкуватися з медиками

Сьогодні головний санітарний лікар України  відвідає місто Монастириська, що на Тернопільщині. Через спалах епідемії коронавірусу у місті захворіли 8 лікарів, 13 медсестер та 8 молодших медсестер. Частина медичного персоналу хотіли звільнитися.

Віктор Ляшко під час брифінгу повідомив, що нещодавно 8 медиків Монастириської центральної лікарні написали заяву на звільнення, але наступного дня передумали і вийшли на роботу.

Загалом МОЗ постійно зв’язується з місцевими департаментами, щоб дізнатися, чому медики звільняються.

-Щоб більш детально поспілкуватися з медичними працівниками, я сьогодні відбуваю до Тернопільської області, – зазначив Ляшко.

Головний санітарний лікар хоче побачити “ситуацію на місці”, зрозуміти як відбувається підготовка до спалаху інфекції та які існують проблеми.

Лікар наголосив, що хоче перевірити відповідність інформації, яку отримує щодня з офіційних звітів керівництва області та штабів, у медичних працівників.

Зазначимо, два дні тому мешканці Монастириського району Тернопільської області до президента Володимира Зеленського. Просять допомоги та кажуть, що не можуть боротися з коронавірусом голими руками.

Попередня стаття

Американські медики одягають сміттєві пакети через брак спецодягу

Наступна стаття

Денис Шмигаль розповів, коли в Україні послаблять карантинні обмеження

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства" право власності на продукцію інформаційного агентства охороняється чинним законодавством України. Інформація, яку публікує “МедіаТОР” і сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.

Матеріали з позначкою «Територія Розвитку” публікуються на правах реклами та відповідальність за їхній зміст несе рекламодавець.