У Козові вантажівку продуктів передають потребуючим (Фото)

До Козови передали півтисячі продуктових наборів для малозахищених жителів району. Їх привезли вантажівкою вчора. Соціальні працівники розвантажили транспорт і згодом розноситимуть пакунки, як гуманітарну допомогу на час карантину.

-Завтра соціальними працівниками терцентру за сприяння сільських, селищних рад, продуктові набори будуть доставлені адресатам. Дана допомога допоможе малозахищеним жителям Козівщини бути забезпеченими продуктами на час карантину. Бережіть себе та рідних і не забуваймо про одиноких, літніх людей, які потребують нашої допомоги, – повідомили на офіційній сторінці Козівська районна державна адміністрація.

Козівський районний штаб з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру пов’язаної…

Опубліковано Козівська районна державна адміністрація Вівторок, 7 квітня 2020 р.

Попередня стаття

У двох медиків тернопільської лікарні підтвердили коронавірус

Наступна стаття

У Збаражі головний лікар написав заяву про звільнення

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.