На Монастирищині коронавірус підтвердили у 41 медика, з них 4 – одужали

У Монастириському районі Тернопільської області станом 18:00 неділі виявлено 141 інфікованого коронавірусом.
Про це повідомив заступник голови Монастириської РДА Павло Дронь.
Кількість хворих у районі станом на 12 квітня: м.Монастириська – 75, с.Швейків – 14, с.Ковалівка – 13 (1 летальний), с.Горішня Слобідка – 12 (1 летальний), с.Гончарівка – 8, с.Бертники, с.Дубенка – 3, с.Дол.Слобідка, с.Григорів, с.Устя-Зелене – 2, с.Чехів, с.Коржова, с.Криниця, с.Велеснів, с.Доброводи, с.Нова Гута, с.Заставці – 1.

В їх числі медперсоналу – 41 (11 лікарів, 30 медсестер та фельдшерів),

7 діти, 12 держслужбовці, 3 поліцейські, 2 вчителі, священник, завдитсад, рятівник НС, гол. ОТГ, сіл. староста по 1.

В Монастириському шпиталі перебуває 32 хворих ( 1 – важкий стан, 17-середній, 14 – легкий).

– Сьогодні у святу вербну неділю сповіщаю про приємну звістку щодо виходу з коронавірусної залежності 4 інфікованих після їх подвійного тестування – 1 лікар райлікарні, 1 сімейний лікар, 1 медсестра та 1 мол. медсестра! З понеділка вони приступають до роботи, – пише Павло Дронь.

Програма-максимум полягає в тому, щоб якнайбільше контактних обстежити, кваліфіковано пролікувати шпиталізованих у нас, вберегти від летальності хворих, повернути всіх інфікованих медиків у стрій, –  каже чиновник. –  Через місяць сформувати бригаду з медиків-волонтерів для допомоги французам, де ситуація набагато складніша ніж у нас. Я би, навіть, погодився, наприклад, очолити штаб у Ліоні. Віримо у наших відчайдушних, професійних лікарів та медсестер! Вони кращі! Хоч інколи несправедливо піддаються осуду.

Попередня стаття

На Тернопільщині за добу підтвердили 35 випадків COVID-19, 13 – в одному селі

Наступна стаття

У Чорткові за добу +15 випадків COVID-19, серед них – 5 медиків

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.