В “Укрспирті” заявили, що дефіцит антисептиків подолано

Державне підприємство “Укрспирт” поставило вже 2 млн 600 тис. літрів дезінфекційного засобу українським виробникам, – пише “Економічна правда”.

Йдеться про сировину для антисептиків, яку з 2 квітня, після введення у дію законодавчих змін, почали виробляти на базі заводів ДП “Укрспирт”.

“Українські виробники закупили вже 2 мільйони 600 тисяч літрів дезінфекційного засобу. І результати цього наочні — антисептики з’явилися майже у кожному магазині та аптеці. Тож гострий дефіцит подолано”, — зазначив в.о. директора ДП “Укрспирт” Сергій Блескун.

На підприємстві повідомили, що дезінфекційний засіб міцністю 80% коштує 35,37 грн за літр, міцністю 90% — 42,45 грн за літр. Ціни є сталими та в них не закладається акциз.

Нагадуємо, згідно з внесеними змінами до законодавства, ДП “Укрспирт” виготовлятиме дезінфікуючий засіб на базі своїх заводів до 30 квітня включно.

30 березня Верховна Рада проголосувала за законопроєкт №3275, який дозволяє виготовляти сировину для антисептиків на базі заводів ДП “Укрспирт”.

Фото: Економічна правда

Попередня стаття

Жителям Тернопільщини заборонили відвідувати ліси

Наступна стаття

Почали ремонтувати вісім кілометрів дороги від Вишнівця до Горинки (Фото)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.