Тернопільський бізнесмен Руслан Савчишин розповів, який бізнес виживе після карантину (Відео)

Журнал БІЗНЕС та співінвестори платформи БІЗНЕС100 продовжують серію онлайн-стрімів «БрейнШторм марафон» із загальною темою «Бізнес відродження. Економіка майбутнього».

До публічної розмови співінвесторів платформи БІЗНЕС100, підприємців та лідерів думок запрошує Володимир Чеповий, співзасновник та шеф-редактор журналу «БІЗНЕС».

Тернополянин Руслан Савчишин, засновник групи ІТ-компаній MagneticOne Group розповів про економіку майбутнього і які її елементи вже проявляються сьогодні.

Під час розмови відповів на наступні запитання:

– Які нові знання, інструменти та підходи дозволять вижити сучасним бізнесам?

– Який бізнес виживе після карантину?

– Якою буде Україна у посткоронавірусному світі?

– Що допоможе трансформуватися під потреби нового світу?

– Яка вона — економіка майбутнього.

Зазначимо, #бізнес_брейншторм_марафон — це цикл розмов про трансформаційні стратегії та ідеї з власниками бізнесу. Кожен раз тема буде окремою, але так чи інакше вона торкнеться питань, які сьогодні хвилюють суспільство.

Попередня стаття

У Монастириському районі надзвичайники виявили 167 застарілих боєприпасів (Фото)

Наступна стаття

На Тернопільщині Covid-19 підтвердили у ще 52 людей, з них 37 – у Кременецькому районі

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.