Приєднуватись до віртуальних екскурсій запрошують у Теребовлі (Відео)

Серію онлайн-екскурсій розпочали в Теребовлі. Організатори вже опублікували дві пізнавальних прогулянки містом і запрошують приєднуватись всіх охочих.

Віртуальні екскурсії містом князя Василька започаткував місцевий Туристично-інформаційний центр. Про принади населеного пункту розповідає директор центру Степан Зелінський.

Під час першої зустрічі у короткому відео він ознайомив глядачів з історією залізничного вокзалу.

– Екскурсія для тих, хто зовсім не чув про наше місто, і тих, хто тут живе. Почнемо з вокзалу, адже це перше місце, куди 130 років тому могли приїхати гості. Історія вокзалу сягає з 19 століття. Його урочисто відкрили 25 листопада 1896 року, як і два віадуки – з боку Тернополя і Чорткова, – сказав Степан Зелінський.

Для Вас наші друзі, ми вирішили розпочати серію онлайн коротких екскурсій в Теребовлянська громада.Розпочинаємо із залізничного вокзалу? Гарного перегяду!Підписуйтесь на фейсбук сторінку? Туристично-інформаційний центр м. ТеребовляА також на наш інстаграм?https://www.instagram.com/tourcenter.terebovlia/П.С. набагато цікавіше та насиченіше про цей об'єкт та інші Ви дізнаєтесь на наших екскурсіях на живо:https://tic.terebovlia.info/ekskursiyi-new/#теребовля_екскурсії_онлайн

Опубліковано Туристично-інформаційний центр м. Теребовля Понеділок, 4 травня 2020 р.

– Ми продовжуємо короткі онлайн екскурсії в Теребовлянська громада. Сьогодні ви побачите пам’ятник Князю Васильку та костел св. Петра і Павла. Буде цікаво, – йдеться в повідомленні ТІЦу на сторінці у Фейсбуці.

Онлайн екскурсія №2. Костел св. Петра і Павла

Всім привіт! ми продовжуємо короткі онлайн екскурсії в Теребовлянська громада. Сьогодні Ви побачите пам'ятник Князю Васильку та костел св. Петра і Павла. Буде цікаво?Гарного перегяду!Підписуйтесь на фейсбук сторінку? Туристично-інформаційний центр м. ТеребовляА також на наш інстаграм?https://www.instagram.com/tourcenter.terebovlia/П.С. набагато цікавіше та насиченіше про цей об'єкт та інші Ви дізнаєтесь на наших екскурсіях на живо:https://tic.terebovlia.info/ekskursiyi-new/#теребовля_екскурсії_онлайн

Опубліковано Туристично-інформаційний центр м. Теребовля Четвер, 7 травня 2020 р.

Як зазначив Степан Зелінський, у місті до відкриття туристичного сезону готові. Гості можуть спланувати поїздку в це місто й завітати після карантину.

Екскурсії Теребовлею триватимуть ще кілька тижнів.

Попередня стаття

У Тернополі 9-11 травня перекриють рух на мосту біля технічного університету

Наступна стаття

На Тернопільщині за добу +8 інфікованих Covid-19

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.