У Тернополі 9-11 травня перекриють рух на мосту біля технічного університету

У Тернополі 9-11 травня перекриють рух автотранспорту на ділянці вулиці Руської від перехрестя вулиць Руська – Гоголя – Б. Хмельницького до перехрестя вулиць Руська – Шопена – Татарська – проспект Степана Бандери. (від ТНТУ ім. І. Пулюя до магазину Сім23 (кол. кафе «Турист»).

Перекриття руху зумовлене необхідністю проведення заміни асфальтобетонного покриття шляхопроводу через залізничну колію на вулиці Руській, повідомляє пресслужба міської ради Тернополя.

На ділянці проведення ремонтних робіт будуть встановлені дорожні знаки відповідно до схеми організації дорожнього руху. Прохання до водіїв бути уважними і завчасно обирати маршрути руху.

Попередня стаття

«Не балотуйтесь на виборах там, де роздаєте пакети», – Петро Ландяк

Наступна стаття

Приєднуватись до віртуальних екскурсій запрошують у Теребовлі (Відео)

© МедіаТОР Усі права дотримано. Згідно статті 26 Закону України "Про інформаційні агентства", інформація, яку публікує сайт mediator.te.ua, є власністю ТОВ “Інформаційне агентство “МедіаТОР”

Під час цитування інформації посилання на МедіаТОР обов'язкове. Допускається цитування матеріалів сайту mediator.te.ua без отримання попередньої згоди, але в обсязі не більше одного абзацу та з обов’язковим прямим, відкритим для пошукових систем гіперпосиланням mediator.te.ua не нижче, ніж у другому абзаці тексту.